Od ponad 20 lat

ubezpieczamy
naszych Klientów

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie.

Dysponujemy wiedzą popartą doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Dołącz do nas!

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować. Wybierz swoją branżę i dowiedz się więcej!

Agent ubezpieczeniowy

Co zyskujesz?

Na rynku ubezpieczeń działamy niemal od 20 lat. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy znają rynek ubezpieczeń od podszewki. Nasze biura stacjonarne budują spersonalizowane relacje z Klientami oparte na zaufaniu, doświadczeniu i profesjonaliźmie.

Jesteśmy firmą, która wychodzi na przeciw potrzebom naszych Klientów i oddajemy do ich dyspozycji coraz więcej usług innowacyjnych w naszej branży. Dlatego też dbamy o relacje z firmami z wielu branż, które są istotne dla nas i naszych Klientów.

icon

Marta Siwczak, agent ubezpieczeniowy


Już kolejny rok współpracuję z SuperUbezpieczenia.pl i śmiało mogę napisać, że jestem zadowolona z naszych partnerskich relacji. Doceniam pomoc agentów z większym doświadczeniem, zawsze mogę na nich liczyć. System prowizyjny oraz sposób rozliczania są także mocno satysfakcjonujące. Zdecydowanie polecam!

Super prowizja

Współpraca z SuperUbezpieczenia.pl to jasny i przejrzysty system prowizyjny.

Profesjonalne wsparcie

Nasza firma to grono ekspertów ubezpieczeniowych, którzy na każdym etapie Twojej pracy służą pomocą. Cały czas się rozwijamy i dajemy możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach.

Darmowa reklama

By jeszcze bardziej pomóc Ci w pracy oferujemy Tobie darmową reklamę. Działamy prężnie w social media, na stronach internetowych oraz w lokalnych tygodnikach i gazetach. Pomożemy Ci rozreklamować się na Twoim terenie, byś mógł pozyskać jeszcze więcej Klientów.

Outsorcing usług

SuperuperUbezpieczenia.pl pomogą Ci skoncentrować się na najważniejszych celach. Oferujemy Ci fachowe doradztwo i system, który usprawni Twoją pracę. Z naszą pomocą będziesz mógł oferować swoim Klientom najwyższej jakości produkty bez ponoszenia ukrytych, dodatkowych kosztów.

icon

Masz pytania?

Zadzwoń do nas teraz!

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

577 078 813

wspolpraca@superubezpieczenia.pl