Od ponad 20 lat

ubezpieczamy
naszych Klientów

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie.

Dysponujemy wiedzą popartą doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Dołącz do nas!

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować. Wybierz swoją branżę i dowiedz się więcej!

Biuro nieruchomości

Co zyskujesz?

Poważne uszkodzenia sprzętu, zniszczenia lokalu, kradzież lub inne zdarzenia mogą nawet doprowadzić do upadku Twojej firmy. Z pomocą może przyjść kompleksowe ubezpieczenie, które zadba o Twoje biuro. Współpraca z SuperUbezpieczenia.pl to gwarancja najlepszej oferty i ochrony. To jednak nie wszystko. Nawiązując z nami współpracę stajesz się partnerem firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. To sprawia, że Twoje biuro nieruchomości będzie jeszcze korzystniej postrzegane przez potencjalnych Klientów.

icon

AutoKomis RAFCAR


Rynek motoryzacyjny się zmienia. Klienci oprócz fachowej pomocy w doborze samochodu oczekują, że pomogę im w sprawie np. ubezpieczenia. Tutaj od razu polecam SuperUbezpieczenia.pl. Wszystkie moje pojazdy ubezpieczam za pośrednictwem tej firmy. Znajdują dla mnie najlepsze polisy na rynku. Tak samo jak klienci cieszę się, że zaoszczędziłem na polisie. Auto komis to nie jest łatwy biznes. Od ubezpieczenia oczekuje najlepszej ochrony i właśnie na taką mogę liczyć.

Dzielimy się zyskami

Współpraca z nami to wiele korzyści. Uczciwy podział zysków i wymiana doświadczeń sprawi, że na tej współpracy skorzystają wszyscy.

Ekspercka wiedza

Działając na rynku ubezpieczeniowym od prawie 20 lat możemy pochwalić się wieloma sukcesami i ekspertami, którzy w każdej sytuacji znajdą rozwiązanie. Zaufało nam już wielu Klientów. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów.

Profesjonalna reklama

Współpraca z SuperUbezpieczenia.pl to nie tylko najlepsze ubezpieczenie biznesu, ale także profesjonalna reklama na wielu portalach internetowych. Działamy prężnie w internecie, przez co Twoja firma nie zostanie niezauważona.

Dodatkowe usługi

Zespół SuperUbezpieczenia.pl to zespół ludzi znających się na swojej pracy. Ty znasz się na prowadzeniu firmy, a my zajmiemy się resztą. Wszystko po to, by Twój biznes się rozwijał.

icon

Masz pytania?

Zadzwoń do nas teraz!

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

577 078 813

wspolpraca@superubezpieczenia.pl