Od ponad 20 lat

ubezpieczamy
naszych Klientów

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie.

Dysponujemy wiedzą popartą doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Dołącz do nas!

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować. Wybierz swoją branżę i dowiedz się więcej!

Firma handlowa

Co zyskujesz?

Prowadzenie swojej firmy handlowej nie należy do najłatwiejszych biznesów. Organizacja logistyczna, inwestycje w pracowników i towar oznacza duże wydatki. Niestety zawsze może stać się coś nieoczekiwanego. Poważne szkody, mogą sprawić, że Twoja firma przez jakiś czas może przestać funkcjonować. Straty pieniężne potrafią być naprawdę duże. Tylko kompleksowe ubezpieczenie firmy handlowej zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.

Nawiązując współpracę z nami oprócz ochrony firmy możesz liczyć także na profesjonalną obsługę naszych ekspertów. Na rynku ubezpieczeniowym działamy prawie 20 lat. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zaufało nam już wielu Klientów. Dołącz do współpracy z SuperUbezpieczenia.pl, firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

icon

AutoKomis RAFCAR


Rynek motoryzacyjny się zmienia. Klienci oprócz fachowej pomocy w doborze samochodu oczekują, że pomogę im w sprawie np. ubezpieczenia. Tutaj od razu polecam SuperUbezpieczenia.pl. Wszystkie moje pojazdy ubezpieczam za pośrednictwem tej firmy. Znajdują dla mnie najlepsze polisy na rynku. Tak samo jak klienci cieszę się, że zaoszczędziłem na polisie. Auto komis to nie jest łatwy biznes. Od ubezpieczenia oczekuje najlepszej ochrony i właśnie na taką mogę liczyć.

Jasny podział zysków

Na współpracy skorzystają obie strony. Jasny podział zysków sprawi, że Twoje usługi wejdą na wyższy poziom, a my pozyskamy profesjonalnego partnera.

Ekspercka wiedza

Rynek ubezpieczeniowy może być trudny. Nasza ekspercka wiedza sprawi, że Twój biznes będzie zawsze pod dobrą ochroną. Wszystko ustalimy po indywidualnej rozmowie. Określ swoje oczekiwania, a SuperUbezpieczenia.pl dobiorą dla Ciebie najlepszą ofertę.

Skuteczna reklama

Współpraca z SuperUbezpieczenia.pl to także darmowa i skuteczna reklama. Z nami masz możliwość do dotarcia większej liczby Klientów.

Dodatkowe usługi

Prowadzenie firmy handlowej to nie jest łatwy kawałek chleba. Rozwijaj swój biznes, a my zadbamy o najlepszą polisę. Pamiętaj że bezpieczeństwo Twojej firmy zwiększa prestiż w oczach Klientów.

icon

Masz pytania?

Zadzwoń do nas teraz!

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

577 078 813

wspolpraca@superubezpieczenia.pl