Od ponad 20 lat

ubezpieczamy
naszych Klientów

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie.

Dysponujemy wiedzą popartą doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Dołącz do nas!

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować. Wybierz swoją branżę i dowiedz się więcej!

Inne branże

Co zyskujesz?

SuperUbezpieczenia.pl to multiagencja ubezpieczeniowa działająca na polskim rynku od 1998 roku. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, majątkowe oraz na życie. Nie zapominamy również o przedsiębiorcach. Jeśli należysz do nich, to z chęcią podejmiemy z Tobą współpracę. Wiemy, że prowadzenie własnego biznesu jest trudne. Pomożemy Ci w tym zapewniając kompleksowe ubezpieczenie.

icon

AutoKomis RAFCAR


Rynek motoryzacyjny się zmienia. Klienci oprócz fachowej pomocy w doborze samochodu oczekują, że pomogę im w sprawie np. ubezpieczenia. Tutaj od razu polecam SuperUbezpieczenia.pl. Wszystkie moje pojazdy ubezpieczam za pośrednictwem tej firmy. Znajdują dla mnie najlepsze polisy na rynku. Tak samo jak klienci cieszę się, że zaoszczędziłem na polisie. Auto komis to nie jest łatwy biznes. Od ubezpieczenia oczekuje najlepszej ochrony i właśnie na taką mogę liczyć.

Jasny system zysków

Na współpracy z nami z pewnością nie będziesz stratny. Jasno określone zasady i innowacyjne rozwiązanie to podstawa profesjonalnych relacji.

Pomoc ekspertów

W biznesie liczy się profesjonalizm. Z naszej strony możesz liczyć na pomoc ekspertów w każdej sprawie ubezpieczeniowej. Przez wiele lat budowaliśmy swoją markę i zawsze stawiamy na wiedzę i doświadczenie.

Reklama

Decydując się na współpracę z nami masz szansę także zadbać o darmową reklamę swojego biznesu. Budowa relacji z Klientami i dobra reklama to podstawa, by Twoja firma się rozwijała.

Jakość usług

Znasz się na prowadzeniu swojego biznesu, a my wiemy jaką ochroną objąć Twoją firmę. Dodatkowo oferujemy szereg usług, które sprawią, że będziesz lepiej postrzegany wśród potencjalnych Klientów.

icon

Masz pytania?

Zadzwoń do nas teraz!

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

577 078 813

wspolpraca@superubezpieczenia.pl