Od ponad 20 lat

ubezpieczamy
naszych Klientów

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie.

Dysponujemy wiedzą popartą doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Dołącz do nas!

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować. Wybierz swoją branżę i dowiedz się więcej!

Komis samochodowy

Co zyskujesz?

W ciągu prawie 20 lat staliśmy się ekspertami od ubezpieczeń komunikacyjnych. Porównujemy i znajdujemy kierowcom najlepsze i najtańsze produkty ubezpieczeniowe. Wiemy, że prowadzenie komisu samochodowego to trudna praca. Pozwól, że pomożemy Tobie w tym biznesie.

Współpracując z nami zdobędziesz większe zaufanie wśród Klientów. SuperUbezpieczenia.pl to tysiące zadowolonych kierowców, którzy dzięki nam znaleźli kompleksowe ubezpieczenie bez przepłacania. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomogamy kierowcom z całej Polski.

icon

AutoKomis RAFCAR


Rynek motoryzacyjny się zmienia. Klienci oprócz fachowej pomocy w doborze samochodu oczekują, że pomogę im w sprawie np. ubezpieczenia. Tutaj od razu polecam SuperUbezpieczenia.pl. Wszystkie moje pojazdy ubezpieczam za pośrednictwem tej firmy. Znajdują dla mnie najlepsze polisy na rynku. Tak samo jak klienci cieszę się, że zaoszczędziłem na polisie. Auto komis to nie jest łatwy biznes. Od ubezpieczenia oczekuje najlepszej ochrony i właśnie na taką mogę liczyć.

Czysty zysk

Na współpracy z nami z pewnością skorzystasz. Podział zysków jest bardzo atrakcyjny dla obu stron. Ty zajmij się samochodami, a my zajmiemy się bezpieczeństwem Twoim i Klientów Twojego komisu.

Profesjonalizm

W Twoim biznesie bardzo ważny jest profesjonalizm. My ze swojej strony oferujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy i pomoc naszych ekspertów, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.

Najlepsza reklama

Współpraca z nami to nie tylko ubezpieczenia, ale również darmowa reklama. Prowadzimy kilka portali motoryzacyjnych na łamach, których może ukazać się reklama Twojego komisu.

Najlepsze usługi

Zapewnij swoim Klientom najlepszą ofertę ubezpieczeniową! Spraw, że kupno auta w Twoim komisie zapewni im dodatkowo najlepszą ochronę.

icon

Masz pytania?

Zadzwoń do nas teraz!

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

577 078 813

wspolpraca@superubezpieczenia.pl