Od ponad 20 lat

ubezpieczamy
naszych Klientów

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie.

Dysponujemy wiedzą popartą doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Dołącz do nas!

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować. Wybierz swoją branżę i dowiedz się więcej!

Program partnerski

Co zyskujesz?

Na rynku ubezpieczeń działamy niemal od 20 lat. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy znają rynek ubezpieczeń od podszewki. Nasze biura stacjonarne budują spersonalizowane relacje z Klientami oparte na zaufaniu, doświadczeniu i profesjonaliźmie.

Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych Klientów i oddajemy do ich dyspozycji coraz więcej innowacyjnych usług w naszej branży. Dlatego też dbamy o relacje z firmami z wielu branż, które są istotne dla nas i naszych Klientów.

icon

Pomoc Drogowa „Bzowy”


Swoje usługi świadczymy od 1996 roku. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wyspecjalizowanymi fachowcami. Ciągle się rozwijamy i dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Inwestując w sprzęt i pracowników nie możemy zapominać o kompleksowym ubezpieczeniu. Współpraca z SuperUbezpieczenia.pl przebiega wzorowo. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że grono ekspertów znajdzie dla nas najlepsze ubezpieczenie na rynku.

Podział zysków

Współpraca z SuperUbezpieczenia.pl to same korzyści. Z nami wejdziesz na wyższy poziom świadczonych usług. Oferujemy Tobie jasny system prowizyjny i fachowe doradztwo na każdym etapie pracy.

Profesjonalne wsparcie

Od wielu lat działamy na rynku ubezpieczeniowym. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Chcemy się rozwijać razem z Tobą i dajemy możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach. Skorzystaj z pomocy profesjonalnego wsparcia.

Darmowa reklama

W ramach współpracy SuperUbezpieczenia.pl zapewniają Tobie darmową, skuteczną reklamę. Działamy prężnie w mediach społecznościowych, prowadzimy strony internetowe i reklamujemy się w lokalnych tygodnikach. Z nami masz możliwość dotarcia do jeszcze większej liczby Klientów.

Outsorcing usług

Koncentruj się na realizacji celów i określonych zadań. Nie martw się o nic innego. Pomożemy Ci w jeszcze lepszej organizacji pracy i damy możliwość zaoferowania jeszcze większej ilości usług. Usprawnimy Twoją pracę i pomożemy w osiągnięciu sukcesu.

icon

Masz pytania?

Zadzwoń do nas teraz!

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

577 078 813

wspolpraca@superubezpieczenia.pl