Od ponad 20 lat

ubezpieczamy
naszych Klientów

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie.

Dysponujemy wiedzą popartą doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Dołącz do nas!

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować. Wybierz swoją branżę i dowiedz się więcej!

Wypożyczalnia samochodów

Co zyskujesz?

Zajmując się ubezpieczeniami komunikacyjnymi wiemy jak wygląda funkcjonowanie wypożyczalni samochodów. Inwestujesz duże pieniądze w pojazdy, dbasz o wygląd, czystość i sprawność techniczną samochodów? Czasem jednak powstałe szkody mogą mieć bardzo poważne konsekwencje finansowe. Prowadząc wypożyczalnię samochodów ryzyko uszkodzeń i innych szkód związanych z Twoją działalnością jest bardzo duże. SuperUbezpieczenia.pl to doskonały partner do współpracy. Pomożemy Ci objąć ochroną Twoją firmę oraz dołożymy starań, by Twoja wypożyczalnia się rozwijała.

icon

AutoKomis RAFCAR


Rynek motoryzacyjny się zmienia. Klienci oprócz fachowej pomocy w doborze samochodu oczekują, że pomogę im w sprawie np. ubezpieczenia. Tutaj od razu polecam SuperUbezpieczenia.pl. Wszystkie moje pojazdy ubezpieczam za pośrednictwem tej firmy. Znajdują dla mnie najlepsze polisy na rynku. Tak samo jak klienci cieszę się, że zaoszczędziłem na polisie. Auto komis to nie jest łatwy biznes. Od ubezpieczenia oczekuje najlepszej ochrony i właśnie na taką mogę liczyć.

Multum korzyści

Jasny system podziału zysków i współpraca z marką, która budzi zaufanie to korzyści, które na Ciebie czekają.

Pomoc ekspertów

Potrzebujesz pomocy? Nasi eksperci zapewniają wsparcie w każdym temacie ubezpieczeniowym, ponieważ branża ta bywa skomplikowana. Z nami możesz liczyć na profesjonalną pomoc.

Reklama

Mówi się, że reklama to dźwignia handlu. Warto zainwestować w reklamę, by pozyskać więcej klientów. Współpracując z nami oferujemy Ci darmową reklamę. Nasze portale motoryzacyjne zwiększają szansę na to, że ktoś dostrzeże Cię w sieci.

Kompleksowe usługi

Na ubezpieczeniach znamy się najlepiej! Wiemy jak ubezpieczyć Twój biznes, wypożyczane samochody oraz jak zapewnić ochronę Twoim Klientom. Kompleksowo zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.

icon

Masz pytania?

Zadzwoń do nas teraz!

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

577 078 813

wspolpraca@superubezpieczenia.pl